top of page

TRÆF?

Løgstør er et velegnet sted for klubber at mødes - her kan vi tilbyde gode overnatningsmuligheder, ligesom byen har flere samlingssteder med plads til mange.

Bil-træf i Løgstør

Hold jeres træf eller sammenkomst i bilklubben i Løgstør - vi har faciliteterne og erfaringerne til at gøre det til en succes.

Vores standardpakke til klubber ser sådan ud - den kan altid tilpasses til jeres ønsker og behov. 
 

Når I arrangerer træf i Løgstør, sørger vi for først og fremmest at give jer en nem bookingløsning til jeres arrangement.

Via et link kan deltagere tilmelde sig specifikt til jeres arrangement. Vi afsætter på forhånd det ønskede antal værelser til jer, så I er garanteret pladser.

Vi er også behjælpelige med den lokale kontakt, annoncering og praktiske opgaver - vi tilrettelægger jeres arrangement så det passer jeres behov.

 

Løgstør er velegnet til træf, da der er flere gode pladser i byen til fremvisning - blandt andet er havnen et dejligt område.

Ankomst lørdag og afrejse søndag

Badehotellet:
Kl. 11.30 Ankomst
Kl. 12.00 Let frokost Inkl. 1 øl/vand til udstillere.
Kl. 14.00 Cruise i Løgstørs gader med afslutning på Parkhotel

Parkhotel (overnatning)
Kl. 15 Kaffe og kage.
Kl. 18.30 Stor festbuffet
Kl. 21 Foxy Pub m/ livemusik
Kl. 21-22 Happy Hour i Foxy Pub (Fadøl og shots til halv pris) 


Søndag:
Kl. 8 - 10 Stor morgenmadsbuffet
Kl. 12.30 Let frokost
Kl.14.00 Afrejse

Pris for 2 personer; 2500,- i dobbeltværelse 

Enkeltværelsestillæg på 500,-

bottom of page